Güzellik Merkezi
Güzellik merkezimizde her türlü cilt tipine , vücudun her bölümüne uygun bakım yapılır. Rahatlayın ve kendinizi estetisyenimizin sihirli parmaklarına bırakın…

Sualtı Masajı

Termal tedavide kullanılan en modern ve en etkili yöntemlerden biridir. Kan dolaşımını düzenler ve hızlandırır, kasları dinlendirir, romatizmal hastalıklar ve stres tedavisinde çok etkilidir. Vücuda muazzam bir dinamizm kazandırır.


Çamur Banyosu
Termalimizde özel çamur havuzunda termal suyumuzdan steril bir ortamda elde ettiğimiz çamur, vücudun gerekli bölgelerine uzmanlar  tarafından uygulanır. Eklem ağrılarını azaltır, romatizmal hastalıklarda, kireçlenme ve selülit tedavisinde etkilidir.

Sıcak / Soğuk Terapileri

Vücudun tamamına ya da bir kısmına bölgesel olarak uygulanır. Rahatsızlık belirlendikten sonra hangi terapinin uygun olduğu tespit edilir. Bu terapi türü yüksek ve düşük tansiyon, hazımsızlık, uykusuzluk, düzensiz uyku ve kadın hastalıklarına olumlu sonuç vermektedir.

OZON Terapi Anti-aging

Anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) amacı ile de kullanılan ozon tedavisi, kurallara uygun olarak uygulandığı zaman tamamen güvenli ve etkili bir tamamlayıcı tıp yöntemidir ve 100′den fazla hastalıkta etkinliği kanıtlanmıştır.

Kural olarak hastalıkların tedavisi için ozon diğer tedavilere ilave olarak uygulanır, tamamlayıcı tedavi grubuna girer.

Ozon gazı üç oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşiktir (O3). Yani atmosferde bulunan oksijenin yüksek enerji taşıyan bir şeklidir. 

 

Klasik Masaj

MASAJIN KASLARA OLAN ETKİSİ
Kaslar yaklaşık olarak vücut ağırlığının yarısını teşkil ederken kan dolaşımınında büyük bir kısmını vkullanırlar.kasılma gevşeme faaliyetlerini merkezi sinir sistemi kontrolünde motor sinirler vasıtası ile yaparlar.kasılıp gevşeyerek bir pompa gibi çalışırlar. İnaktive kaslar atrofiye uğrarlar. Kaslara masaj yolu ile uygulanan ritmik faaliyet inaktive atrofisinin önlenmesine yardımcı olur.İnaktiv kaslarda dolaşım yetersiz olduğundan besin maddelerinin girişi ve atık maddelerin atılımıda azalır. Masaj yolu ile bu kaslar çalıştırıldığında dolaşım hızlanarak birikmiş atık maddeler uzaklaşırken besin maddelerinin girişi sağlanır.Masaj yapılan kaslar kendilerini çabuk toparlarlar. Kas zayıflıkları ve kas gevşekliğide önlenmiş olur.Kasın reaksiyon kabiliyeti artar ve kuvvetlenir. Bağdokusu sistemine yapılan masaj kaslar ve çevre ligamantleri için çok iyi tesirler meydana getirir. Bağdokusu iltihabı veya diğer hastalıkların tedavisinde tavsiyeye şayandır.
Eklemlere uygulanan bilinçli bir masaj,hareket kabiliyetini korur ve hareket azalmasını önler.Eklem ligamentlerinin zayıflıklarında aktif ve pasif cimnastik ve masaj ile başarılı tedavi yapılabilir.Yumuşak doku yapışıklıklarının çözülmesini,kısalmış tendonların uzamasını sağlar.MASAJIN DOLAŞIM SİSTEMİNE ETKİSİ

Masaj yolu ile kan ve lenfa sistemlerinde ve onlar yolu ilede kalbin çalışmasının mekanik olarak ayarlanması sağlanır.kalbin tazyikini sağlayan kalp adalelerinin bütün vücuda kan pompalamasını düşünürsek,kalp hiç bir yardım görmeden temiz kanın periferde kirli kana dönüşerek,tekrar kalbe dönmesi gibi büyük dolaşım ve bu kirli kanın temizlenmesinin temini içinde küçük dolaşımın sağlandığını düşünür isek yapılan masajın kalbe ne büyük yardımı olacağını anlarız.

 

Masaj Nedir?
Masaj:Hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu; yani yeniden eski duruma dönmesi için organizmanın sathı üzerine tatbik edilen sistemli ve belirli mekanik enerji ile derinlerde anatomik, fizyolojik, fonksiyonel en yüksek tesir meydana getiren ameliyeler manzumesidir.

FİYATLAR

KLASİK MASAJ ............. 110.00 TL

ÇAMUR MASKE  YÜZ İÇİN ......... 15.00 TL

30 Dakika  boyunca

ÇAMUR MASKE KOMPLE VÜCUT  İÇİN ...... 25.00 TL