Kaplıca Tesisimizde 8 Adet  odamız 20 yatak bulunmaktadır.  Odalarımız Kaplıca Tesisimizin içinde olup Sakin, sessiz ve Serin bir ortamdadır.  Odalarımız  yan yana olduğu için diger Misafirlerimizle kapı girişindeki teraslarında oturup dinlenirken yandaki oda komşunuzla tanışıp sohbet etme imkanınız olacaktır.
zamanın nasıl geçtiğni fark etmeyeceksiniz  Kendinizi evinizin ortamında hissedeceksiniz. Fiyatlarımız herkesin rahatlıkla karşılıyacagı kadar uygun ve hesaplıdır.  Saglığınız için  sularımızda  Şifa bulmak ve dinlenmek için kendinize bir Mükafak vererek Şifalı sularımızdan yararlanın.

Termal Odalarımızda  istege  bağlı  bir, iki veya  üç  Yatak  şeklinde olup,  Tüm Odalarımızda  Televizyon Tüm uydu kanalları  Duş ve WC  Tesis içinde  her an ulaşılacak Telefon,    Mevcuttur.  Günlük temizlenir.  istediginiz üzere yiyecek ve içeceği Mutfağımızdan Saat 9:00 - 22:00 arası  temin edebilrsiniz.  Odalarımız Günlük ve daha fazla günler için fiyatlarımız diger kaplıca konaklamalarına istinaden çok daha uygundur.

Konaklama Ücreti :  1 Kişi   200.00TL    1 Kişi - 1 Oda günlük konaklama
   2 Kişi   250.00TL    2 Kişi - 1 Oda günlük konaklama
   3 Kişi   300.00TL    3 Kişi - 1 Oda günlük konaklama
       
   

Kaplıca  su Kürlerimiz  Fiyatlara  dahildir.  Tesisimizin her yerini kullanabilirsiniz.

Not :  ...................  Lütfen Konaklama Rezervasyonlarınızı önceden bilgi alarak yapın odalarımız dolu olabilir.